ZIMOWE ZGRUPOWANIE APPROFI RADOMSKO 2020

ZIMOWE ZGRUPOWANIE APPROFI ZA NAMI ⚽️🏋️‍♀️💪

Przez ostanie 7 dni zawodnicy naszej akademii bardzo ciężko pracowali na zimowym zgrupowaniu w Radomsku, pod okiem trenerów Arkadiusza Radomskiego, Andrzeja Niedziela, Arkadiusza Banasika oraz Marcina Banacha. Podczas treningów na boisku doskonaliliśmy indywidualne i zespołowe umiejętności piłkarskie, natomiast zajęcia z trenerem MMA miały na celu budowanie cech wytrzymałościowych oraz koordynacyjnych. Oprócz treningów nasze drużyny rozegrały również kilka sparingów, z drużynami GKS Bełchatów, Skra Częstochowa, Szkołą Futbolu Marcina Drajera oraz RAB Radomsko. We wszystkich spotkaniach nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony.

W zgrupowaniu APProfi, po raz pierwszy brali udział nasi nowi zawodnicy z APProfi Ochojno (do tej pory trenujący w AFO). Witamy ich bardzo serdecznie w naszych szeregach. Grupa „Ochojno” pokazała wielki zapał do trenowania i predyspozycje do uprawiania piłki nożnej. Nie możemy też pominąć kibiców z Ochojna, którzy z dużym zaangażowaniem kibicowali podczas ostatniego sparingu z RAB Radomsko 💪👏😄

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom naszej akademii za ciężką pracę i profesjonalizm podczas zgrupowania.

AP PROFI 💪⚽️👏

Dodaj komentarz