NASZ ZAWODNIK NA TESTACH W HOLANDII

Zawodnik naszej akademii, Gabriel Kirejczyk (rocznik 2003) odbył testy w klubie holenderskiej ekstraklasy, Sparcie Rotterdam !!
Gabriel zaprezentował swoje umiejętności podczas zajęć treningowych oraz meczu sparingowego pomiędzy drużynami U-18 Sparty Rotterdam i ADO Den Haag, rozegranym na głównej płycie stadionu.
W obu tych jednostkach został bardzo pozytywnie oceniony przez trenera Sparty Rotterdam, Pana Paula Simonisa. Trener szczególną uwagę zwrócił na sprawne operowanie piłką obiema nogami, bardzo dobry strzał lewą i prawą nogą oraz grę w powietrzu. Był również pod wrażeniem umiejętności technicznych tak wysokiego zawodnika (195cm), jego walorów sprawnościowych oraz szybkościowych.
Podczas meczu sparingowego Gabriel był obserwowany przez skautów z takich klubów jak Ajax Amsterdam, Feyenoord Rotterdam czy Vitesse Arnhem.
Natomiast podczas treningu swoją obecnością zaszczycił wielki trener i legenda holenderskiej szkoły futbolu, Pan Trener Leo Benhaaker, który również bardzo wysoko ocenił potencjał oraz umiejętności naszego zawodnika.
W rezultacie, na początku przyszłego roku Sparta Rotterdam przeprowadzi kolejny etap testów Gabriela aby dokonać ostatecznej analizy jego umiejętności oraz predyspozycji piłkarskich.
Gabriel gratulujemy!!
Jednocześnie motywujemy Ciebie i wszystkich Naszych Zawodników do dalszej, ciężkiej pracy pod fachowym okiem sztabu szkoleniowego AP PROFI

Dodaj komentarz